O, i to jest informacja. Policjantka w eliminacjach Miss Polonia

Starsza posterunkowa Roksana Rózga, policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach podczas zawodowych obowiązków wypełnia misję służenia społeczeństwu a obok służby… jest jedną z 18 kandydatek w wojewódzkim konkursie Miss Polonia – czytamy w notatce autorstwa  Dagmary Mościńskiej zamieszczonej w witrynie piotrkowskiej komendy.

W dalszej części dowiadujemy się, że kobiety w mundurze, to niewątpliwie piękna strona niebieskiej formacji. Nie trzeba też nikogo przekonywać, że są wielozadaniowe – pisze D. Mościńska – W mundurze patrolują ulice, jeżdżą na interwencje domowe, biorą udział w zabezpieczeniach imprez masowych, konwojują zatrzymanych, wspierają ofiary przemocy, a w czasie wolnym realizują się w wielu pasjach. Przykładem jest nasza st. post. Roksana Rózga z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. 22-letnia Roksana, Od trzech lat jest policjantką, pełniącą służbę w ogniwie patrolowo – interwencyjnym KPP w Pabianicach. Poza służbą trenuje w 2 lidze kobiet w Basket Forever Ksawerów.

St. post. Roksana Rózga jest piękną młodą kobietą – stwierdza autorka notatki – Jej urodę doceniło jury konkursu piękności, w którym Roksana przeszła do finału wojewódzkiego Miss Polonia. To już drugi konkurs piękności na jej koncie. W 2019 roku została Miss Fitness podczas Miss Ziemii Łódzkiej Nastolatek. Roksana startuje w konkursie z numerem 16, głosować można wysyłając sms o treści ,,IGOART.16” na numer 7248.

Gala, która odbędzie się 24 marca 2024 roku, na terenie Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, wyłoni trzy finalistki, które w finale ogólnopolskim zawalczą o tytuł Najpiękniejszej Polki.

Komentarz

Uroda i wdzięk są atutami w każdej sferze życia. Niewątpliwie przyjemniej jest otrzymać mandacik od sympatycznej funkcjonariuszki niż od gburowatego policjanta z przerośniętym ego, który już dawno powinien odejść na emeryturę, ale utrzymywany jest na stanowisku wyłącznie z powodu braków kadrowych. Podobnie jest z pielęgniarkami, dentystkami czy paniami pracującym w urzędzie skarbowym. Znany jest przypadek pewnego pana, który celowo zwlekał z zapłatą należności komorniczej, aby częściej pojawiać się w kasie kancelarii i być obsługiwanym przez wyjątkowej aparycji kobietę.

Komendant KPP w Pabianicach ma powody do dumy, ale z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że także w piotrkowskiej komendzie służą bardzo ładne, miłe, a przy tym kompetentne funkcjonariuszki i panie pracujące na stanowiskach cywilnych choćby w Wydziale Prewencji, recepcji czy biurze prasowym.

→ (mb)

23.03.2024

• foto / źródło: KMP Piotrków

• źródło: KMP Piotrków

 

 

2 Replies to “O, i to jest informacja. Policjantka w eliminacjach Miss Polonia

  1. A widzieliście kiedyś te “piękne dziewczyny” w akcji???
    To pooglądajcie sobie i się zastanówcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.