Kierowca prezydenta Piotrkowa nadal łamie przepisy drogowe

Coś niedobrego dzieje się z kierowcą służbowej limuzyny prezydenta Piotrkowa mgr inż. Krzysztofa Chojniaka, z zawodu nauczyciela, który najwyraźniej ma problemy z przestrzeganiem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Nie dalej jak trzy tygodnie temu w notatkach: > “Kierowca prezydenta Piotrkowa parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych” i “Kolejne wykroczenie z udziałem kierowcy prezydenta Piotrkowa” informowaliśmy o złych praktykach pracownika urzędu miasta kierującego czarnym peugeotem 508 o nr rej. EP 56000.

Występki są aktualnie analizowane przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KMP w Piotrkowie i lada dzień nasz portal powinien zostać powiadomiony o decyzji policjantów odnośnie sprawcy wykroczeń.

Wczoraj otrzymaliśmy od Czytelniczki “Gazety Trybunalskiej” zdjęcie przedstawiające samochód, z którego korzysta Chojniak, stojący przed bramą wjazdową na podwórko nowej kamienicy przy ul. Jerozolimskiej.

Art. 49 pkt. 2 ppkt. 1 Kodeksu drogowego mówi wyraźnie:  Zabrania się postoju w miejscu utrudniającym wjazd lub wyjazd, w szczególności do i z bramy.

Na koniec apel do Czytelników o przesyłanie na adres redakcja@gazetatrybunalska.info fotografii i filmów przedstawiających pojazdy, których kierowcy są na bakier z przepisami drogowymi. Gwarantujemy 100-procentową dyskrecję. Szczególnie zależy nam na osobach publicznych.

→ (mb)

22.08.2019

• foto: Czytelniczka GT / Gazeta Trybunalska

 

4 Replies to “Kierowca prezydenta Piotrkowa nadal łamie przepisy drogowe

  1. Szofer chciał dobitnie pokazać, że brakuje tam miejsc parkingowych .

    Szafa elektryczna wchodząca w okno od strony ul.Starowarszawskiej też jest niczego sobie 🙂

  2. Najlepsze jest to (a właściwie najgorsze), że ta nowa nieruchomość została oznaczona nieparzystym numerem, skoro po tej stronie Jerozolimskiej są budynki z parzystym numerem (np. 14, 26, 50)! 😛 Cóż, jakie miasto, taka “precyzja” urzędników… :/

    1. Tam wisi tabliczka z adresem: ul. Starowarszawska. Barany nawet nie wiedzą, jak się ulice w mieście nazywają.

      A tak BTW: o co chodzi z numerami budynków przy ul. POW: 5/3, 5/4? To jakaś nowa, świecka tradycja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *