Piotrków. Kolejne zawiadomienie do prokuratury wobec urzędników odpowiedzialnych za stan dróg

Dziś, w godzinach porannych “Gazeta Trybunalska” wysłała do Prokuratury Rejonowej trzecie, w tym roku, zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa przez urzędników odpowiedzialnych za stan techniczny i bezpieczeństwo na piotrkowskich ulicach.

Zapowiedź działań skierowanych wobec osób, które swoją bezczynnością doprowadziły do poważnych zaniedbań i uchybień, mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo, zdrowie i życie użytkowników ulicy 1 Maja została przedstawiona w materiale pt. “Piotrków. Zobacz jak wygląda ulica 1 Maja. Będą kolejne zawiadomienia do prokuratury”.

Od momentu publikacji artykułu żadna z wymienionych osób nie wypowiedziała się na ten temat, nie uczynił tego, zwykle złotousty, rzecznik urzędu Bąkowicz, całkowicie ignorując przedstawiony problem, którego ważność społeczna jest niepodważalna. Jest to kolejny dowód na to, jaki jest rzeczywisty stosunek magistratu do obywateli Piotrkowa.

Kliknij, aby powiększyć.

Uwadze czytelników polecamy także inne teksty o podobnej tematyce:

> “Piotrków po burzy. Jest zawiadomienie do prokuratury wobec Majczyny i Chojniaka”

> “Ludzie listy piszą… Nieodśnieżone miejsce postojowe dla inwalidów”

→ M. Baryła

13.07.2021

• foto: Gazeta Trybunalska

 

2 Replies to “Piotrków. Kolejne zawiadomienie do prokuratury wobec urzędników odpowiedzialnych za stan dróg

  1. Sesje rady miasta w trybie korespondencyjnym a zatem prezydent Chojniak i jego podwładni nie boją się krytyki. Tu trzeba mocniejszej gazety np. Super Express albo telewizji z prawdziwego zdarzenia bo ta piotrkowska to ….
    Dobrze, że jest Gazeta Trybunalska i jej właściciel pan red. Mariusz Baryła który wytyka publicznie i nagłaśnia to co inni nie widzą albo udają, że nie widzą. Przykładem są radni wspierający Chojniaka i Szokalskiego. Nie będę używał nazwisk bo szkoda słów. Prokuratura nie kiwnie palcem bo to nie jest przestępstwo a niedopełnienie obowiązków służbowych ze strony włodarzy. Kogo wybraliście tego macie. Straż Miejska też nic nie widzi. Rączka rączkę myje nóżka nóżkę wspiera. 5 lat zleci i od nowa ci sami powrócą na zajmowane stanowiska i funkcje w radzie miasta bo jakże inaczej? Pozdrawiam red. M.B. Tak trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.