Ludzie listy piszą… Czerwone mitsubishi

Praca Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, kierowanego przez wysokiej klasy fachowca Szokalskiego, jest częstym tematem na stronach “Gazety Trybunalskiej”.

Tym razem czytelnik “GT” pisze w przesłanym dziś e-mailu:

Ulica Dąbrowskiego, strefa płatnego parkowania. Samochód widoczny na zdjęciach stoi tam ponad 2 miesiące i jego użytkownik mimo wezwań wkładanych za wycieraczki do stawienia się w ZDiUM nie uczynił zadość. Samochód ma blachy Elbląga. Temat zna Agata Wypych ze ZDiUM oraz z-ca Komendanta SM Miśkiewicz. Tych wezwań jest za wycieraczką kilkadziesiąt. Opieszałość ZDiUM, czy nie zależy im na pieniądzach publicznych? Temat ma zostać poruszony podczas najbliższej sesji rady miasta.

Komentarz

Komentarza nie będzie, bo co tu komentować. Z Piotrkowem Trybunalskim jest jak z papierem toaletowym: ciągle się rozwija, a i tak jest do dupy.

→ (mb)

19.04.2022

• foto: ha / Gazeta Trybunalska

• więcej o interwencjach “GT”: > tutaj

 

3 Replies to “Ludzie listy piszą… Czerwone mitsubishi

  1. NEL to powiat ełcki z siedzibą w Ełku.
    Elbląg ma tablice NE – powiat grodzki i NEB – powiat elbląski.

    1. Jak zwał tak zwał. Nie ma świętych krów. A dyrekcja i kierownictwo piotrkowskiego zarządu dróg ma jak widać w głębokim poważaniu, że nie potrafi postawić faceta przed sądem i egzekucją komorniczą. Takich bezradnych urzędników należy zwolnić z zajmowanych stanowisk włącznie z odwołaniem dyrektora.

      1. Po tygodniu auto powinno zostać odholowane, aby nie generować niepotrzebnych kosztów- tak się to załatwia w cywilizowanych krajach- ktoś mógł zachorować, ulec wypadkowi i po co wpędzać go w dodatkowe koszta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.