Poseł Grzegorz Braun w Piotrkowie

Korona Piotrków Trybunalski i Konfederacja Korony Polskiej zaprosiły 8 kwietnia br. do Domu Nauczyciela na spotkanie z posłem Grzegorzem Braunem.

Poprzednim razem G. Braun gościł w Piotrkowie w grudniu 2017 r. przy okazji prezentacji filmu pt. “Luter i rewolucja protestancka”. Pisaliśmy o tym: > tutaj. Tegoroczny pobyt posła Brauna miał charakter typowo polityczny i tematy poruszane podczas piątkowego wieczoru dotyczyły wydarzeń na Ukrainie oraz bieżącej sytuacji społeczno-politycznej w kraju.

Grafika: organizatorzy. Kliknij, aby powiększyć.

Na sali obecny był również Ireneusz Jabłoński, ekspert Konfederacji, który zaprezentował program ugrupowania przyjęty na I Kongresie sprawozdawczo-wyborczym w 2021 roku. Można się z nim zapoznać: > tutaj.

Spotkanie okazało się być bardzo owocne, trwało ponad trzy godziny. Zostało zarejestrowane na video. Zachęcamy do jego obejrzenia i wysłuchania szczególnie te osoby, które kojarzą Brauna jedynie z niezbyt szczęśliwych wystąpień sejmowych odnoszących się do maseczek i przewidywania przyszłości ministra zdrowia Niedzielskiego.

→ (mb)

19.04.2022

• foto: Mariusz Baryła / Gazeta Trybunalska

· więcej o G. Braunie: > tutaj

 

2 Replies to “Poseł Grzegorz Braun w Piotrkowie

  1. Wystąpienia sejmowe wystarczą, by nie mieć ochoty na kontakt z tym gościem, ani z tym co proponuje. Mając już swoje lata mogę z prawie pewność, że z tej mąki chleba nie będzie. Tacy politycy są doskonałym przykładem jak nie należy uprawiać polityki, jak nie być wiarygodnym i jak tracić poparcie. Plankton, mały ale upierdliwy.

    1. Zgadzam się w 100% i jeszcze te jego “szczęść boże” … szkoda, że nie został księdzem albo zakonnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.