Piotrków. Wybory 2024. Andrzej Ziębakowski

Krzysztof Chojniak, magister inżynier, z zawodu nauczyciel, samorządowiec i służebnik katolicki w swoim komitecie wyborczym posiada oszusta skazanego w 2012 roku na 20 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata.

Andrzej Paweł Ziębakowski lat 59, bo o nim mowa, jest pracownikiem Ośrodka Sportu i Rekreacji, którego dyrektor Leszek Heinzel, bardziej bogobojny od Chojniaka, również trafił przed oblicze Temidy. Pisaliśmy o tym w materiale pt. “Nauczyciel gimnastyki, obecnie dyrektor OSiR L. Heinzel śpi spokojnie”.

O ile jednak sąd potraktował szefa placówki sportowej łagodnie uznając go winnym niedopełnienia obowiązków służbowych, ale umorzył postępowanie karne na okres próby 1 roku, o tyle w przypadku Ziębakowskiego nie było już tak lekko. 20 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, to bardzo poważny wyrok dla kogoś, kto dopuścił się oszustwa finansowego na szkodę piotrkowskiego urzędu miasta (czytaj > “Piotrkowski OSiR przechowalnią przestępcy”).

A mimo to Chojniak nie nakazał wyrzucenia z pracy osobnika, który na bruku winien znaleźć się już w chwili, gdy pojawił się cień podejrzenia o działania sprzeczne z prawem. Minęło 12 lat i, jakby nic się nie stało, wystawił kandydaturę Ziębakowskiego do rady miasta.

To jest właśnie ten rodzaj moralności, obrzydliwej moralności świętoszkowatych funkcjonariuszy publicznych, którzy nawet przed wyborami nie potrafią ukryć braku szacunku dla suwerena.

W tym kontekście pytanie o kwalifikacje i umiejętności kandydata jest zbędne. Zresztą, czym może pochwalić się człowiek zatrudniony w takiej jednostce jak OSiR?

→ M. Baryła

28.03.2024

• grafika: barma / Gazeta Trybunalska

• więcej o wyborach 2024: > tutaj

 

 

4 Replies to “Piotrków. Wybory 2024. Andrzej Ziębakowski

  1. Proponuje podrążyć temat wynoszenia kart wyborczych z Komisji przy ul. Mickiewicza. Członkowie OKW złapali “cwaniaczków” na gorącym uczynku. Pojawiła się policja, pisały o tym piotrkowskie media. Jak powiadają w proceder ten zamieszany był ówczesny radny, jednocześnie kandydat na radnego L.K.. Minęło ponad 5 lat, prokuratura skierowała akt oskarżenia do piotrkowskiego sądu, a ten….. mijają lata i sprawa się nie zajął. Ów radny, kolejną kadencję zasiada w radzie miasta Piotrkowa Trybunalskiego, i o dziwo kolejny raz kandyduje…. Gdyby sąd rozpatrzył sprawę, pewnie oskarżony zdążył by się odwołać, a odwołanie zostało by już dawno rozpatrzone i…. no właśnie zapadł by prawomocny wyrok i prawdopodobnie ów radny kandydować by już nie mógł, a i sam komitet miałby zgniłe jajo w gnieździe, …. choć patrząc po niektórych kandydatach, prawomocne wyroki im nie przeszkadzają.

    Czy jest medium w naszym mieście, które podjęło by ten temat? Liczę na Gazetę Trybunalską.

  2. A pamiętacie “stare kapciochy” oraz inne sekstelefony prowadzone przez radną pana prezydenta? Ten sam typ upadłej moralności.

  3. Może się pochwalić przynależnością do plemienia żmijowego.
    Potomkowie upadłych aniołów i demonów. Nasieniem węża jest potomstwo upadłych aniołów, które zawiera Chazarów, Żydów syjonistycznych, Edomitów i olbrzymią część Muzułmanów. Są to bezpośredni potomkowie Nefilimów (Goliat?), których charakteryzuje jaskrawa nienawiść do Boga, do zbawienia, do Chrześcijaństwa oraz nieludzkie okrucieństwo, które sygnalizuje całkowity brak sumienia ludzkiego. Genesis jednoznacznie mówi o dwóch rasach na Ziemi i niekoniecznie mówimy tutaj o samych żydach, ponieważ w objawieniu świętego Jana 2:9 znajdziemy: Znam twoje uczynki, ucisk i ubóstwo – lecz jesteś bogaty – i bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.