Superstacja i “Gazeta Trybunalska” łączą siły

Radny Marian podczas wydarzenia muzycznego zorganizowanego przez urząd miasta i skandaliczny wyrok piotrkowskiego sądu – to dwa z kilku tematów, które zainteresowały telewizyjną Superstację.

Plakat reklamujący uroczystości. Kliknij, aby powiększyć.

Marian Błaszczyński, z zawodu lekarz pulmonolog, przewodniczący rady miasta, praktykujący katolik, obnoszący się ze swoją bogobojnością ma szansę zostać gwiazdą mediów, a to za sprawą niestosownego zachowania w trakcie patriotycznego koncertu, związanego z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, na który zapraszał wraz z prezydentem Piotrkowa Chojniakiem.

Marian “Buziaczek” – takie przezwisko nadali radnemu internauci komentujący jego obecność i poczynania w Centrum idei “Ku demokracji” znajdującego się na terenie klasztoru Panien Dominikanek w Piotrkowie.

O szokująco łagodnym wyroku piotrkowskiego sądu wobec sprawcy wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym pisaliśmy dwa razy, między innymi w notatce “Sąd wycenił życie człowieka na 7 tys. złotych”.

Reporterka Superstacji spróbuje znaleźć powód zaskakującej decyzji przewodniczącego składu orzekającego, sędziego Rafała Nalepy, wobec kierowcy firmy pogrzebowej, który potrącił, dwukrotnie przejechał 80-letniego mężczyznę, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Ta sprawa może wstrząsnąć wymiarem sprawiedliwości.

Kompletne materiały już wkrótce pojawią się na antenie należącego do Polsatu nadawcy. Więcej szczegółów wkrótce.

→(mb)

14.11.2019

• foto / screen: Gazeta Trybunalska

 

6 Replies to “Superstacja i “Gazeta Trybunalska” łączą siły

 1. Doktor Błaszczyński to bardzo dobry lekarz i człowiek wiem to ze swojego doświadczenia. Ato że tego dnia nie był w formie? Każdemu może się zdarzyć patrzmy
  ile dobrego zrobił dla miasta i mieszkańców a nie, że raz mu się zdarzyło kążdsemu
  może się zarzyć szczególnie jak spotyka się z myśliwymi a oni mają głowy mocne widomo.
  Panie doktorze Piotrków murem z panem.

  1. “Paciencie” mów za siebie! a nie za cały Piotrków. Leczysz się u tego pana to się lecz i nie wypisuj głupich komentarzy, bo co wspólnego ma dobry lekarz z wykazaniem “patriotyzmu” w stanie w jakim został przyłapany. A cóż on takiego dobrego zrobił dla miasta? Nic, zupełnie nic! To rada miasta decyduje co, jak i kiedy ma być zrobione. Pan “patriota” powinien ponieść zasłużona karę za swoje zachowanie chyba, że się sam poda do dymisji i publicznie przeprosi wszystkich mieszkańców za to co zrobił. A jak wyglądał to sobie popatrz na zdjęciach i filmikach.

 2. na mieście mówią, że Maniek wystąpi jako ekspert w programie tv “Wódko pozwól żyć” czy to prawda?

 3. Mam nadzieję , że mit niezatapialnego Maryjana legnie w gruzach potrzeba do tego nagłośnienia w mediach krajowych. ALe jest epizod w tym zdarzeniu a jest nim postawa mężczyzny który chciał odebrać dziennikarzowi sprzęt nagrywający , prawie grożąc . Pozostaje wyjaśnienie wpisu z komentarzy pod wiadomością o zdarzeniu kim był ten mężczyzna . Czy to nie przypadkiem osoba z kimisji anty alkoholowej przy prezydencie miasta?

 4. Gdyby nie Gazeta Trybunalska na pewno sprawa by ucichła za kilka dni podobnie jak sprawa radnej Moniki T. Rozeszło się po kościach i nadal jest radną koalicji w piotrkowskiej radzie miasta. Jak widać skandaliści nie tylko z piotrkowskiej rady miasta mają się dobrze i czują się bezkarni. Teraz Superstacja pokaże szczegóły ze stosownym komentarzem. I tego było potrzeba. Tak trzymać panie redaktorze. Pozdrowienia dla redakcji TV Superstacja. Przydałoby się info na portalu GT kiedy i o której godzinie te materiały zostaną pokazane w TV Superstacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.